Komerční prostory - pronájem restaurace

V komplexu se nachází také komerční prostory. Všechny s výjimkou jednoho již našly své zájemce. Stále ale ještě hledáme provozovatele restauračního zařízení.

Místo, které Rezidence Mlýnská strouha nabízí, vyloženě volá po kvalitní kuchyni, která vyplní mezeru na místním kulinářském trhu. V samotném srdci Plzně budete mít jedinečnou příležitost nalákat velké množství zákazníků a naučit je pravidelně si pochutnávat právě na vašem kuchařském umění.

Mějte na paměti, že samotný bytový komplex nabízí hned 206 jednotek plných potenciálních zákazníků, fotbalový stadión slibuje pravidelný přísun dalších a o zbytek se postará kombinace blízkosti příjemných parků i centrálního náměstí v kombinaci s renomé, které si jistě vybudujete. Díky strategické poloze tak máte velké možnosti oslovit potenciálně velmi širokou klientskou základnu.

My vám nabízíme zhruba 300 m2 plochy s připraveným zázemím pro kuchyň ve dvou patrech. Tato komerční plocha má výhled situovaný do Mlýnské strouhy, tudíž se v případě dobře odvedeného interiérového designu může jednat o skutečně atraktivní, skoro až exkluzivní záležitost.

Dokončení výstavby je plánováno na podzim roku 2019.

Jestli vás naše nabídka zaujala, obraťte se na nás pro více informací.

724 323 418 | janeckova@mlynskastrouha.cz

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním webu souhlasíte s použitím souborů cookie.